Previous Entry Share Next Entry
До Копенгагена вирушив Кліматичний експрес (повідомляє 5ий канал)
cop15ua
Кліматичний експрес вирушив зі столиці Бельгії Брюсселю до данського Копенгагена. На ньому їдуть 450 учасників саміту Організації Об'єднаних Націй щодо глобальних змін клімату. Зустріч має розпочатися у понеділок.
Бельгійські залізничники заявили, що поїзд використовує електрику, вироблену екологічно чистим способом. Це має символізувати заклик до делегатів саміту про зменшення викидів двоокису вуглецю в атмосферу. Розпочнуться засідання сьомого грудня і триватимуть одинадцять днів. Одним з найголовніших завдань саміту є підписання нової угоди щодо протидії глобальному потеплінню. Думки його учасників про імовірний результат засідань розділилися.Пише Ольга Веснянка. З одного боку так, цікава інформація. Нам до такого використання "зеленої енергії" ще далеко. Та про це в цьому "матеріалі" нічого не сказано. Як на мене є небезпека, що як завжди, канали будуть лише демонструвати "цікавеньке" чуже західне відео, без усілякого намагання зрозуміти, розповісти, що таке ці переговори для України, як поводить себе офіційна Україна, які це дає можливості чи наслідки для кожного з нас.

Про таку звичаєву роботу укр. телеканалів пише у "Телекритиці" Ігор Куляс:

http://www.telekritika.ua/media-continent/monitoring/telenovini/2009-12-02/49602

Та й поки я не чула, щоби хтось з укр. ЗМІ делегував корів чи знімальну групу до Копенгагена. Розкажіть, може хтось в курсі?

Зараз журналістська акредитація є у Юлії Маклюк (Кліматінфо), яка їде до Копенгагена, й сподіваюсь писатиме сюди, у жж, а також сподіваюсь, її статті звідти зацікавлять журнали. Я лише подаю на акредитацію, бо вона, на жаль, тимчасово призупинена, адже вже є завреєстрованих 15 тисяч учасників саміту. Локація стільки не прийме фізично-)


ОВ

  • 1

Перші враження від Копенгагену

Ми сьогодні приїхали в Копенгаген. Перше враження - скрізь, буквально кожен другий, білборди та рекламні щити про проблему зміни клімату та про Конференцію сторін ООН. Поряд рекламуються фірми із чистою енергією, вітряками та габридними авто.

Білборди, що найбільше кинулися в очі - фото найвпливовіших світових політиків, що говорять нам із майбутнього 2020 року "Ми могли попередити катастрофічні зміни клімату, але не зробили цього.

Ірина Ставчук


З нетерпінням чекаємо на фото!

  • 1
?

Log in

No account? Create an account